To je hit: Veslovací trenažér a recumbent 2v1

Chcete posílit záda, břicho a zároveň získat neodolatelná stehna a pozadí? Pořiďte si domů moderní stroj - veslovací trenažér a rotoped-recumbent 2v1.

Veslovací trenažér a recumbent 2v1 je univerzální posilovací stroj pro zpevnění celé postavy. Získáte v něm:

  • Veslovací trenažér, díky kterému posílíte především zádové a břišní svaly, což je důležitá prevence bolestí zad.
  • Recumbent, ergonomický a velmi komfortní rotoped, jehož sedlo s opěradlem je jako křeslo. Umožňuje pohodlný trénink svalů dolní části těla, přičemž šetří klouby.

Přirozený a bezpečný pohyb při veslování i šlapání na recumbentu oceníte také v případě, kdy nesmíte běhat. Stroj 2v1 se tedy hodí i pro méně pohyblivé seniory a rekonvalescenty.

Využijte funkce profesionálního stroje v pohodlí domova

Veslovací trenažér a recumbent 2v1 nepřetržitě monitoruje váš trénink pomocí kvalitního computeru, který zobrazuje řadu hodnot. Navíc díky propojení computeru s měřičem tepové frekvence můžete na displeji neustále sledovat svou tepovou frekvenci a přizpůsobovat jí tréninkovou zátěž. Tím dosáhnete maximální efektivity cvičení.

Další předností trenažéru je BeltDrive systém, díky kterému je jeho provoz úplně tichý. Můžete ho mít i v paneláku s tenkými stěnami a při tréninku sledovat televizi nebo poslouchat hudbu. Díky sedlu a zádové opěrce máte i potřebné pohodlí. Stroj se dá také jednoduše složit a schovat někde do kouta, kde počká na další použití (pro udržení kondice stačí trénovat 3× týdně).

"Veslovací trenažér a recumbent 2v1 hezky protáhne celé tělo, zvláště, když nemáte čas na pravidelné cvičení v posilovně. Dispej přehledně ukáže rychlost, ujeté km, spálené kalogie, tepovou frekvenci a podobně. Osm stupňů zátěže plně stačí, jde spíš o vytrvalost cvičení. Zatím jsem na zátěži 4-5, manžel šel z počáteční 8 na 5-7," uvádějí své zkušenosti se strojem uživatelé - manželé.


Publikováno: 13. 7. 2016